Põnevaim kingitus sõbrale, sugulasele, partnerile või kallimale on Kellerteatri kinkekaart.


Osta kinkekaardid meie veebipoest ja tule kaunilt kujundatud kaartidele ise Kellerteatrisse järele või saadame need ümbrikus Sulle sobivasse pakiautomaati või siis lähetame hoopis pdf failid
e-kirjaga virtuaalsel kujul Sinu postkasti – siis saad need juba ise kinkimiseks välja trükkida või rõõmsale kingisaajale meiliteel tervitustega edasi saata. Just nii nagu Sulle kõige mugavam on.

Kinkekaarti on võimalik osta digitaalse (PDF faili) või füüsilise (100 x 150 mm suurusega ja tavalise postkaardi paksusega) kaardi kujul:
  • Digitaalse kinkekaardi saadame teie e-maili aadressile esimesel võimalusel peale makse laekumist. Valiku digitaalse PDF kinkekaardi ostmiseks saate teha tarneviisi valikute lehel peale enda kontaktandmete sisestamist.
  • Füüsilise ehk paber-kinkekaardi ostmisel saate valida, peale kontaktandmete sisestamist, tasuta kokkulepitud ajal järeletulemise Kellerteatrisse (Uus 37, Tallinn) või tasulise Smartposti pakiautomaati saatmise Eesti Vabariigi piires.

Igal kinkekaardil (nii PDF- kui paberkaardil) on unikaalne number, mille alusel saab selle aadressil: myyk@kellerteater.ee kinkekaardi summa väärtuses mõne põneva Kellerteatri etenduse piletiks vahetada.

Kinkekaardi eest saab tasuda nii arve alusel kui pangalingi kaudu.
Ei käytössä
Ei käytössä